Обратная связь
Заказать звонок
Іванна Луб
Места проведения экскурсий
Подбор отеля
Просмотров: 732
Рейтинг:
Доброго дня!
Запрошую Вас прогулятись вузькими вуличками середньовічного міста Львова - міста величних храмів, які своєю величністю заставляють задуматися про свою духовну сторону життя. Помилуватися найурочистішими, найцікавішими  камяницями, стилів різних епох, мури, яких дихають своїми столітніми таємницями.
Будучи у Львові не забудьте відвідати Личаківський цвинтар  - місце, де під легенький шум дерев сплять відомі діячі культури, мистецтва, політики, військові... А також помилуватись скульптурними надгробками, які вразять  Вас своєю талановитістю виконання.  Глянувши на них  можна прочитати  не тільки сум, але  навіть  дізнатись про долю покійного. А також філософію життя, що заставляє  нас переоцінити ставлення як до себе так і до  свого життя. Власне девіз "спішити жити",  як ніколи буде актуальним.
У Львові жили люди різних  національностей, які залишили після себе  частинку себе, яка є невідємною частиною культури їхнього народу.
Можливо тому кожен   гість у Львові знаходить щось своє і завжди почувається, як у дома.
Відвідайте і Ви  і я впевнена , що Ви ще не  раз захочете  повернутись в таємниче місто Лева, де знову зануритись в атмосферу краси із запахом та присмаком справжньої львівської кави.
День свободен
День занят
Частично занят
Отзывы к экскурсоводу
Январь 2014
Нашли визитку Иванны в съемной квартире - и это была один из сюрпризов, который нам подарил Львов.
Супер эускурсия, супер эксурсовод. Хочу отметить особую выдержку, преданность делу, доброту и порядочность. Нас было трое - я с женой и малая 5 лет. Иванна водила нас 4 часа, терпела нас с нашей неушомонной малой, устроила посреди экскурсии обогрев в одной из кафешек в центре и это никаким образом не отразилось на предварительно оговоренно ОЧЕНЬ НИЗКОЙ стоимости экскурсии, учитывая, что нос было всего двое взрослых в группе.
Высшая оценка, Иванна, желаю Вам побольше благодарных клиентов и успехов!
Посмотреть все